Настани

Студенти од Јапонија во посета на Општина Петровец

Недела, 04 Септември 2011 09:51

DSC03105 По повод проектот на JCCP и Општина Петровец,  во нашата општина имаше  посета од студенти на  Меѓународна политика од Јапонија.

Повеќе...
 
<< Почеток < Пред 21 22 23 24 25 26 27 Следно > Крај >>